bron.iweb.pl
Forum dyskusyjne miłośników pneumatyków i innej broni

Wiatrówki - Polowanie na zające z Dianą 48

Kalixt - 2003-05-20, 12:59
Temat postu: Polowanie na zające z Dianą 48
Czy ludzie zrobią już wszystko by sprzedać towar ?

Sprzedający na allegro tak zachęca do kupna:

"To prawdziwa broń!! - widziałem jak znajomy myśliwy upolował (z tego egzemplarza) jednym strzałem zająca,
z odległości ok.60 - 70m!!"
Link:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13021946

Co o tym myślicie ?

PZDR
Kalixt

Mi - 2003-05-20, 13:12

Wszcząć postępowanie z urzędu. A dla fachowca jakim niewątpliwie jest sprzedający zablokować konto w allegro.
TZ - 2003-05-20, 13:16

Co do Diany, to gość ma rację z tym zającem.
Zaś co do nagłaśniania takich rzeczy, typu "co o tym sądzicie" , myślę sobie, że to nonsens.
Na prawdę interesuje Cię co kto o tym sądzi?, czy tak sobie zapytałeś, aby sobie coś tam popisać i popolemizować na temat ....... mógł tak napisać reklamując sprzęt, czy też nie mógł.
Krzywa Gausa nieubłagalnie pokazuje, że 13% społeczeństwa powinno wręcz "odbiegać" od od pozostałych, więc w sumie w zależności gdzie, w której grupie jest każdy, takie też będzie jego zdanie.

TZ

Bartic - 2003-05-20, 13:29

Od razu mi się przypomniała historia, kiedy to pewien jegomość chciał sprzedac jakiś pistolecik CO2, zachwalając, że jak się strzeliło, to wróbelki pękały, a potem gęsto się tłumaczył, mówił, że to butelki pękały, a wróbelki uciekały...
Krzysiek - 2003-05-20, 13:32

Panowie : glupich nie sieja - sami sie rodza :evil:
HunterKK - 2003-05-20, 17:22

Ano jak juz ktos powiedzial, glupich nie robia.....
Jesli juz ktos robi takie rzeczy, czego wogole nie popieram to niech chociaz zachowa ta wiadomosc dla siebie i sie tym nie chwali jak jakis idiota....ehhhh moze chcial zaimponowac :?

variag - 2003-05-20, 17:25

Witam.
Prawo łowieckie zabrania używania broni pneumatycznej do polowań. Osoba kóra to robi popełnia przestepstwo, zas osoba która do tego namawia też nie jest bez winy.
Reasumując: albo głupia reklama albo kłusownik pozbywa sie swojego sprzętu, zresztą to ogłoszenie jest w dziale ogłoszeń i tam był ten link do allegro. Zresztą na 60-70m to pewnie na jednego zabitego z pięć uchodziłoby postrzelonych ... bezmiar ludzkiej głupoty czasm mnie przeraża :evil:
nara

yogz - 2003-05-20, 17:33

variag napisał/a:
... bezmiar ludzkiej głupoty czasm mnie przeraża :evil:
nara
w pełnir się z tym zgadzam. Niedawno był tu jeden kolega który szukał mocnej wiatrówki do polowania na koty bo mu rybki z wodnego oczka wyjadały....chłop żywemu nie przepuści... :x
Marek (wemar) - 2003-05-20, 19:09

Chciałem tu napisać trochę prawdy o polowaniu na zające .. ale nie chce niczego prowokować. Mogę to dać na priv i to nie każdemu.

Myślę, że do takich spraw trzeba podchodzić z dystansem. O ile wypowiedzi na forum powinny się spotkać z jednoznaczną reakcją, jak przy rozmowach wokół ogniska ( wysłać piszącego takie bzdury po drzewo do lasu ) o w reklamach innych publikacjach to raczej należy wzruszyć ramionami i nie nagłaśniać tego. Na tym forum jest prawie 250 użytkowników, większość czyta i nie wiemy jaki robi z naszych postów użytek. Nic osobistego, proszę się nie obrażać może to są maniacy, szaleńcy czy ludzie ... o niskiej wyobraźni, czy dziennikarze szukający materiału do następnego artykułu. Mamy pewien poziom tego forum i nie należy go świadomie zaniżać.


Na tym forum propagujemy sportowe formy użycia broni wiatrowej. Wszelkie sugestie użycia jej w innych celach są niemile widziane

Dla mnie to definytywny EOT. Może trzeba zmienić formę w jakiej "nowi" zostaną zapoznani z regułami tego forum, bo dotychczasowa forma ... nie docieraja .

yaro - 2003-05-20, 19:15

To może jako moderator się wypowiem:

EOT

Nie piszcie po tym bo każdy nastepny post skasuję, czy mądry czy głupi.

variag - 2003-05-20, 20:14

ad. wemar
napisz na priv, pogadamy poza forum, lub na GG.
Na marginesie, środowisko myśliwych nie lubi posiadaczy wiatrówek !
W każdym z nas widza tego, no ... nie użyje jednak TEGO słowa ;-)
Nara


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group